fbpx

Zobacz jak osiągnąć
lepszy wygląd i skuteczność strony www

Dzięki analizie stron z ostatnich 5 lat, zyskaliśmy wiedzę o najlepszych rozwiązaniach graficznych oraz zwiększeniu konwersji - zobacz podsumowanie

Widoczne wyniki i efekty

Wprowadzając istotne rozwiązania poprawiliśmy
wygodę przeglądania strony przez klientów
  1. Bezpośrednie docieranie do realizacji z konkretnej oferty
  2. Call to action kierujący do formularza kontaktu
  3. Czytelne i odpowiednio umiejscowione nagłówki
  4. Przejrzyste i intuicyjne menu oraz odpowiednia budowa strony
  5. Ikonografiki w sekcji oferty ułatwiająca docieranie do produktów
  6. Selekcja i oprawa graficzna materiałów
  7. Odpowiednie umiejscowienie social mediów i dodatkowych elementów
Osiągnęliśmy lepszy wizerunek i wzrost konwersji o 73%.
Przeanalizowaliśmy zachowanie użytkowników
podczas pobytu na poprzedniej wersji strony

W celu trafnego określenia branży i potrzeb klientów dokonaliśmy kilku analiz w tym analizy zachowania użytkowników. Nagrania ścieżki, mapa kliknięć oraz tym podobne pozwoliły znacznie trafniej ocenić poruszanie się użytkowników po stronie.

Dłuższy czas odwiedzin. Wynik procentowy odwiedzin powyżej 1 min w odniesieniu do wszystkich użytkowników strony wzrósł o 19%.

Strony internetowe cennik

Przejrzysty cennik wykonania strony jak i możliwość wyboru wśród pakietów

Najważniejszą kwestią podczas wykonania solidnej strony jest odpowiednie zaangażowanie Wykonawcy oraz Zlecającego. Dążąc do osiągnięcia najniższej ceny strony internetowej i szybszego czasu realizacji, działamy według wypracowanych już etapów. Taka praca pozwala uzyskać korzystną cenę, wykonać indywidualną grafikę dla strony www oraz cały projekt, zgodny z oczekiwaniami Zamawiającego.

Ofertę rozpoczyna pakiet Start, który idealny jest dla małych projektów. Kwota 1.799 zł netto oraz zakres prac pozwala na stwierdzenie, że jest to oferta konkurencyjna na tle innych firm. Wzrost wymagań Zamawiających, co do wyglądu stron, ich zakresu i dopracowania pod względem konwersji sprawiły, że najpopularniejsze stały się pakiety wyższe. Tym samym pakiety Professional i Premium stały się standardem również dla mniejszych firm, a po rozwiązania Enterprise coraz częściej sięgają nie tylko duże, ale także średnie firmy.

Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia

Wygodny proces realizacji
+ kompleksowa obsługa
1. Ustalenie zakresu i stylu (wstępna grafika)
Wiemy jak ważny jest to dla Ciebie projekt, dlatego zanim podpiszemy umowę, chcemy ustalić i omówić z Tobą wszystko, co będzie możliwe na tym etapie.
2. Umowa oraz wsparcie w zakresie domen/hostingu
Pomagamy zarówno w doborze hostingu, przy zakupie jak i transferze domen. Wiemy jak ważne jest rozpisanie “krok po kroku” etapów dla poszczególnych zadań.
3. Realizacja oraz nielimitowane zmiany
Wykonujemy layout graficzny (wygląd) strony, do którego wprowadzamy uwagi Zamawiającego, następnie składamy stronę i wprowadzamy kolejne serie korekt.
4. Szkolenie z obsługi i wsparcie w marketingu
Przeszkolimy Cię nawet na odległość, wykorzystamy do tego wygodne i proste narzędzia. Pomożemy Ci oswoić się z obsługą strony, a jeśli będziesz chcieć, nagramy film instruktażowy.

Strona www zawiera wszystko, co potrzebne

Tworzymy strony, które odbiorcy chętnie przeglądają, a Zleceniodawcy łatwo obsługują

Indywidualna grafika przyciągająca uwagę

Pamiętaj, że pierwszego wrażenia nie powtórzysz - zadbamy o dobre wrażanie

Sięgnij po więcej

Prosta edycja w panelu obsługi strony
Łatwa wymiana informacji na stronie
Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi, w każdej chwili można dokonać zmian w tekstach na wszystkich podstronach – to prawie tak proste jak obsługa Word’a.
Szybkie dodawanie realizacji i galerii do portfolio
Intuicyjny panel zarządzania stroną pozwala na szybkie dodawanie nowych elementów, zdjęć i realizacji do portfolio.
Prosta rozbudowa strony
W przypadku witryn zbudowanych w oparciu o WordPress jest możliwość rozszerzenia strony o kolejne podstrony, można w szybki i nieskomplikowany sposób dodać wtyczki czy inne narzędzia wspomagające.
delimiter image

Uzyskaliśmy 98% pozytywnych opinii

Na podstawie zebranych niezależnych ocen z sieci i dostarczonych od klientów

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Anna Dmochowska

Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

IRKL INSTYTUT ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO

Miłka Wasiak

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

FUNDACJA OGNIWO

Angelika Machura

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

RESTAURACJA JIRO

Rafał Szwed

Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

SALONY OPTYCZNE OKULIK

Sylwia Kulik

Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek

WIKA

Wojciech Przemieniecki

Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

Jesteśmy specjalistami – bo lubimy to co robimy

Zaangażowanie i praca z różnymi zleceniami pozwala nam tworzyć coraz lepsze projekty

Ostatnio zrealizowane projekty

Prace w różnym stylu i rozwiązaniach technologicznych odpowiednio dobranych do celu

Zamów cennik wraz z indywidualną ofertą

Przejrzysty cennik wykonania projektu jak i możliwość wybierania wśród pakietów

Omówimy projekt zrozumiałym językiem, doradzając i szacując najlepszą cenę
Przedstawiamy przykłady podobnych realizacji do Twojej branży/oczekiwań

Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia