Ostatnio zrealizowane projekty

Prace w różnym stylu, odpowiednio dobrane do celu

Strony firmowe - cennik

Zobacz cennik stron internetowych

Wyślemy do Ciebie cennik stron internetowych


  Tworzenie stron firmowych

  Wiemy jak ważny jest wizerunek w sieci

  Zakładając firmę, wiele osób zastanawia się jak pozyskać swoją bazę klientów? Jednym z kluczowych aspektów, o którym powinniśmy myśleć już na samym początku naszej działalności jest profesjonalnie wykonana - firmowa strona www. Już na samym początku powinniśmy zadbać o kilka niezbędnych elementów, które sprawią, by Twoja witryna była atrakcyjna zarówno dla docelowego odbiorcy jak i wyszukiwarek internetowych.

  Projektowanie stron firmowych wymaga od naszego zespołu rozdzielenia prac, na parę kluczowych etapów - w celu osiągnięcia wyznaczonych przez klienta celów.

  Na samym starcie zalecamy dokonać analizy rynku. Pozwoli to na określenie grupy odbiorczej firmy, ustalenie kim są jej klienci, oraz jakie są ich potrzeby oraz upodobania.

  Następnie można przystąpić do fazy projektowej, w której uzyskamy odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań: z czym powinna kojarzyć się się firmowa strona internetowa?

  Layout firmowej strony zostanie przygotowany przez nasz zespół, w oparciu o przesłane materiały i udzielone przez klienta dodatkowe wytyczne. Zespół graficzny weźmie pod uwagę spójność projektu z całą identyfikacją wizualną firmy, dobierając optymalną kolorystykę, typografię czy indywidualnie stworzoną ikonografikę.

  Kolejnym etapem tworzenia strony internetowej dla firmy jest jej kodowanie. W momencie zatwierdzenia projektu graficznego, programista wykona prototyp działającej witryny internetowej w oparciu o zaakceptowany przez klienta layout graficzny. Podczas tworzenia strony dla firmy wykorzystujemy nowoczesne technologie, wzbogacając całość o dodatkowe animacje i interakcje w oparciu o przemyślany ux/ui design.

  Projektowanie stron dla firm wymaga również optymalizacji SEO treści znajdujących się na stronie pod kątem wyszukiwarek, już w początkowych fazach projektu. Dobrze przygotowane teksty na stronę, powinny zawierać najważniejsze informacje nt. świadczonych produktów i usług, zawierając przy tym odpowiednią ilość wartościowych słów kluczowych, oraz odpowiednio przygotowane nagłówki.

  Równie ważnym elementem optymalizacji jest przygotowanie meta-tytułów i meta-opisów na najważniejsze podstrony serwisu. Zawierając w meta tagach najważniejsze informacje nt. firmy w postaci: nazwy firmy, świadczonych usług, obszaru działania czy sposobu kontaktu zwiększamy szansę na wartościowych ruch. Tak przygotowana (pod kątem SEO) treść na firmowej stronie internetowej może zaprocentować w przyszłości, dając tym samym szanse na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

  Ostatnim etapem projektowania firmowej strony internetowej jest przygotowanie jej responsywnej wersji (RWD). Po ukończeniu prac nad wersją desktopową strony firmowej, przystosowujemy ją pod resztę urządzeń mobilnych. Układ strony zostaje zaadoptowany, w taki sposób by strona była wygodna w użytkowaniu zarówno na laptopach jak i tabletach czy komórkach. Po zakodowaniu wersji responsywnej, testujemy całość serwisu naszej firmy, eliminując wszystkie napotkane błędy i przenosimy ukończony projekt na docelowy hosting naszego klienta.

  Zamów darmową wycenę / cennik

  Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia

  Tworzenie stron dla firm - funkcjonalności

  Jakie funkcjonalności może posiadać firmowa strona www?

  Tego typu uzgodnienia, są omawiane z klientem już na samym początku współpracy. Dla stron firmowych możemy zaproponować następujące rozwiązania:

  • formularze kontaktowe
  • zapis i obsługę newslettera
  • mapę dojazdu, z zaznaczonymi siedzibami firmy
  • blog z aktualnościami, lub artykułami branżowymi
  • wdrożenie certyfikatu SSL
  • galerię ze zdjęciami lub filmami / moduł portfolio
  • moduł opinii klientów
  • slider / suwak z nowoczesnymi efektami
  • miesiąc testowania wtyczki wspierającej kontakt bezpośredni z klientem
  • dodatkowe rozwiązania analityczne/statystyczne monitorujące ruch na stronie

  Jesteśmy specjalistami – bo lubimy to co robimy

  Zaangażowanie i praca z różnymi zleceniami pozwala nam tworzyć coraz lepsze projekty

  Łukasz Oleszczuk - grafik | ilustrator - Angels Advertising
  Sebastian Mroczek - UX/UI designer | CEO Angels Advertising

  Sebastian

  UX / Marketing

  Otwarty na to, co nowe, bo nowe wyróżnia. Ceni to, co jest skuteczne.

  Maciej Flakowicz - web developer | Angels Advertising

  Maciej

  Strony i sklepy internetowe

  Nie brak mu pomysłów na nowe rozwiązania - polecany dla wymagających.

  Artur Brzózka - grafik | ilustrator Angels Advertising

  Artur

  Branding / Grafika

  Ilustrator z dużym zapałem do szukania wielu ciekawych rozwiązań.

  Uzyskaliśmy 98% pozytywnych opinii

  Na podstawie zebranych niezależnych ocen z sieci i dostarczonych od klientów

  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

  Anna Dmochowska

  Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

  RESTAURACJA JIRO

  Rafał Szwed

  Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.


  IRKL INSTYTUT ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO

  Miłka Wasiak

  Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

  SALONY OPTYCZNE OKULIK

  Sylwia Kulik

  Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek


  FUNDACJA OGNIWO

  Angelika Machura

  Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

  WIKA

  Wojciech Przemieniecki

  Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

  Zamów cennik wraz z indywidualną ofertą

  Przejrzysty cennik wykonania projektu jak i możliwość wybierania wśród pakietów

  Omówimy projekt zrozumiałym językiem, doradzając i szacując najlepszą cenę

  Przedstawiamy przykłady podobnych realizacji do Twojej branży/oczekiwań

  Zamów darmową wycenę / cennik

  Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia