google Ads - Angels Advertising

Reklama
w Google Ads

Wyświetlaj reklamę osobom, które poszukują tego co oferujesz. Kampania reklamowa Google Ads (dawniej AdWords) to reklama zarówno w wyszukiwarce jak i szereg innych sposobów docierania do grupy docelowej.

Szybka wycena

lub rozmowa
tel.: 513 910 970

100% współpracuje z nami dalej

Na przełomie listopad/grudzień 2020 całe grono naszych klientów obsługiwanych w zakresie kampanii Google Ads przedłużyło z nami współpracę.

Cennik reklama Google Ads - Angels Advertising

Zobacz cennik kampanii Google Ads

Wyślemy do Ciebie cennik prowadzenia kampanii


Reklama prowadzona przez specjalistów – reklama pod kontrolą

Szybki start

Z nami możesz uruchomisz reklamę w trybie ekspresowym (bez zbędnych formalności). Twoja reklama może się wyświetlać już na drugi dzień od nawiązania kontaktu.

Odpowiednie docieranie do klientów

Reklamy zarówno na telefonach komórkowych jak i komputerach stacjonarnych, w wyszukiwarce jak i sieci reklamowej Google Ads.

Reklamy graficzne i tekstowe

Zredagujemy reklamy tekstowe jak i/lub graficzne (elastyczne formaty Google), które będziemy dodatkowo optymalizować.

Targetowanie reklamy

Dopasujemy odpowiednio frazy w celu docierania do odpowiednich grup osób. Zadbamy o różne nagłówki i opisy, co zwiększy możliwość optymalizacji reklam.

Minimum formalności

Wystarczy 20 minut Twojego czasu byśmy mogli zebrać kluczowe informacje i uruchomić kampanię reklamową Google Ads.

Wygoda współpracy

Minimum Twojego zaangażowania i wszelkie potrzebne materiały/czynności wyjaśnimy oraz obrazujemy w sposób zrozumiały.

Raport z każdego miesiąca

Wysyłamy raport z efektami kampanii, dane zaprezentowane w przejrzysty sposób w jednym dokumencie wysłanym na maila.

Doświadczeni specjaliści

Twoją kampanię poprowadzi zespół w którym pracują osoby z doświadczeniem w marketingu od 2012 roku.

Uzyskaliśmy 98% pozytywnych opinii

Na podstawie zebranych niezależnych ocen z sieci i dostarczonych od klientów

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Anna Dmochowska

Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

RESTAURACJA JIRO

Rafał Szwed

Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.


IRKL INSTYTUT ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO

Miłka Wasiak

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

SALONY OPTYCZNE OKULIK

Sylwia Kulik

Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek


FUNDACJA OGNIWO

Angelika Machura

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

WIKA

Wojciech Przemieniecki

Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

Cennik Google Ads - Angels Advertising

Zobacz cennik kampanii Google Ads

Wyślemy do Ciebie cennik prowadzenia kampanii