fbpx

Prestiżowe LOGO wpływające na rozpoznawalność

Logo to najbardziej eksponowany element brandu Twojej firmy - zadbamy by wpływał na lepsze postrzeganie

Kilka projektów do wyboru
bo masz prawo decydować na spokojnie
Zawsze otrzymasz od nas kilka propozycji, co pozwoli nawet wymagającemu Zleceniodawcy w pełni poczuć możliwość wyboru.
Tyle korekt ile potrzebujesz
do pełnego zadowolenia i ostatniego szegółu
Projektowanie to proces twórczy. Wprowadzamy wspólnie różne zmiany w celu tworzenia kombinacji, by uzyskać wiele wersji.
Zestaw plików i Księga znaku
by wygodnie wykorzystać do druku, internetu itp.
Otrzymany zestaw plików i szereg informacji oraz wytycznych Księgi Znaku daje solidne podstawy dla identyfikacji wizualnej.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość

Kontakt

Proces realizacji logo

Przedstawione etapy ukazują zaledwie część projektów wstępnych oraz wariantów powstających podczas korekt

Hotspot image

Logo dla restauracji

Ukazujące element jedzenia oraz kraj pochodzenia

Zachowanie zasad kojarzonych ze stylem japońskiego minimalizmu logo bez odrębnego sygnetu w części logotypu (słowa) zawiera zarówno element sushi, jak i kolorystykę nawiązującą do flagi japońskiej. Uzupełnieniem przekazu jest również krój pisma nawiązujący do japońskiej sztuki pisma.

Logo dla branży budowlanej

Minimalizm sygnetu bogaty w wymowie

Sposób przedstawienia za pomocą sygnetu perspektywy drogi, jak i kształtu mostu oraz utrzymania całości w prostej jednoelementowej formie, idealnie współgra z jednoelementowym krojem pisma. Całość została utrzymana w dwukolorowej palecie z lekkim gradientem w sygnecie.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość

Kontakt

Loga w różnym stylu

Przedstawione etapy ukazują zaledwie część projektów wstępnych oraz wariantów powstających podczas korekt

Image module
Image module

Ostatnio zrealizowane projekty

Prace w różnym stylu, odpowiednio dobrane do celu

delimiter image

Uzyskaliśmy 98% pozytywnych opinii

Na podstawie zebranych niezależnych ocen z sieci i dostarczonych od klientów

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Anna Dmochowska

Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

IRKL INSTYTUT ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO

Miłka Wasiak

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

FUNDACJA OGNIWO

Angelika Machura

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

RESTAURACJA JIRO

Rafał Szwed

Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

SALONY OPTYCZNE OKULIK

Sylwia Kulik

Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek

WIKA

Wojciech Przemieniecki

Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

Jesteśmy specjalistami – bo lubimy to co robimy

Zaangażowanie i praca z różnymi zleceniami pozwala nam tworzyć coraz lepsze projekty

Zamów cennik wraz z indywidualną ofertą

Przejrzysty cennik wykonania projektu jak i możliwość wybierania wśród pakietów

Omówimy projekt zrozumiałym językiem, doradzając i szacując najlepszą cenę
Przedstawiamy przykłady podobnych realizacji do Twojej branży/oczekiwań

Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia