Projekty logo

Prace w różnym stylu, odpowiednio dobrane do celu


Projektowanie logo - agencja reklamowa Angels Advertising
Projektowanie logo - agencja reklamowa Angels Advertising
Cennik logo - Angels Advertising

Zobacz cennik logo

Wyślemy do "Ciebie cennik projektowania logo


Proces realizacji logo

Przedstawione etapy ukazują zaledwie część projektów wstępnych oraz wariantów powstających podczas korekt

Angels Advertising - projektowanie logo | Studio graficzne Olsztyn | Warszawa

Projektowanie logo

kompleksowa realizacja wraz z księgą znaków.


Nasza agencja brandingowa od lat zajmuje się tworzeniem brandu dla nowych firm oraz rebrandingiem, dla już funkcjonujących firm, które postanowiły odświeżyć swój wizerunek. Pomagamy naszym Klientom przejść sprawnie przez ten proces, dzięki czemu mają poczucie, że są w dobrych rękach i że ich nowe logo będzie wykonane porządnie, według wytycznych i zgodnie ze sztuką.

Doradzamy i dzielimy się swoją wiedzą, by wspólnie ze Zlecającymi stworzyć jak najlepszy projekt.

Wiemy co i w jaki sposób wpływa na podświadomość odbiorców, na co zwracać uwagę podczas projektowania logo oraz jak stworzyć silny brand — to wszystko składa się na tworzone przez nas projekty, z których nasi Klienci są zadowoleni. Branding to proces złożony i odpowiednio zrealizowany potrafi wyróżnić firmę, a powstała identyfikacja wizualna firmy na długo zapada w świadomości odbiorców.


projektowanie logo - Angels Advertising | agencja reklamowa Olsztyn | Warszawa

Lubimy wyzwania, a każdy nowy Klient i każde nowe logo to dla nas wyzwanie! Dlaczego? Bo wiemy jak ważna jest dobrze stworzona identyfikacja wizualna firmy, przecież często pierwszym elementem, z którym spotykają się ludzie, jest logo i to od niego właśnie zależy, w jaki sposób postrzegane jest przedsiębiorstwo. Dodatkowo często jest także bazą, na podstawie której buduje się cały wizerunek oraz tworzy wszystkie materiały firmowe i biurowe.

Dobrze wykonane logo i księga znaku to podstawa, dlatego utworzyliśmy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych grafików, którzy mają mnóstwo świeżych pomysłów i potrafią zrozumieć potrzeby Zleceniodawców. Logo powinno pełnić konkretne funkcje, ale przede wszystkim podobać się naszemu Klientowi — na tym się skupiamy. Identyfikacja wizualna warszawa, czy projektowanie logo warszawa to fraza na tyle często wyszukiwane przez firmy, że można w pełni stwierdzić dużą świadomość wśród firm na temat posiadania solidnego wizerunku firmy.

Mocno skupiamy się na procesie powstawania projektowania logo dla firmy. Zaczynamy od rozmowy, dzięki której poznajemy potrzeby Zamawiającego, zadajemy wiele pytań, by lepiej zrozumieć cel biznesu i funkcje, jaki ma spełniać te konkretne logo — słuchamy i notujemy, by nic nam nie umknęło.

Następnym krokiem jest analiza branży oraz konkurencji Klienta. A gdy ustalimy ogólny zamysł estetyczny, zabieramy się do pracy twórczej. Przelewamy dziesiątki pomysłów na papier, do programu — jest tego naprawdę dużo, dlatego później siadamy i wspólnie wybieramy propozycje najlepsze z najlepszych i przedstawiamy je Zamawiającemu.

projektowanie logo - Angels Advertising | agencja reklamowa Olsztyn | Warszawa

Kolejnym krokiem jest naniesienie ewentualnych poprawek od Klienta — np. kolor, kroje pisma itd. Po dopracowaniu wszystkich szczegółów oddajemy do dyspozycji profesjonalne logo firmy w wielu formatach — by mogli użyć go we wszystkich materiałach graficznych. Projektowanie graficzne logo powinno być tym samym realizowane przez kreatywnych grafików, często we współpracy z Copywriterem. Praca ta ma często podstawy już na etapie namingu firmy. Dobra nazwa firmy, czyli naming firmy to usługa równie często poszukiwana co tworzenie logo warszawa.

Projektowanie logo dla firm jako usługa dostępna zarówno u freelancerów, agencji brandingowych, czy też w agencjach reklamowych może być oferowana w różnym zestawieniu.

Cennik logo może się różnić, w zależności od ilości osób zaangażowanych w projekt logo oraz projekt księgi znaku.

Podczas wyboru wykonawcy brane jest również portfolio logo, a przy ocenie najczęściej takie kryteria jak: ilość realizacji, różnorodność prac i stylów, umiejętność stosowania odpowiedniego stylu do oczekiwanego efektu, znajomość poprawnego projektowania, realizacje w branży zbliżonej do branży Zamawiającego, czas realizacji, autorskie podejście do projektowania sygnetu oraz kroju pisma, elastyczność i umiejętność obiektywnej oceny zrealizowanych projektów wstępnych. Kierując się podejściem dużych firm z różnych branż takich jak: kancelaria prawna, firma produkcyjna, firma konsultingowa, nieruchomości, transport - występujących w większych miastach m.in. : Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław, Łódź - przykładamy szczególną dbałość o brand firmy.

Angels Advertising - branding, tworzenie wizerunku, projektowanie logo, identyfikacja wizualna Agencja reklamowa | Studio graficzne Olsztyn | Warszawa

Logo dla restauracji

Ukazujące element jedzenia oraz kraj pochodzenia


Zachowanie zasad kojarzonych ze stylem japońskiego minimalizmu logo bez odrębnego sygnetu w części logotypu (słowa) zawiera zarówno element sushi, jak i kolorystykę nawiązującą do flagi japońskiej. Uzupełnieniem przekazu jest również krój pisma nawiązujący do japońskiej sztuki pisma.

Logo dla branży budowlanej

Minimalizm sygnetu bogaty w wymowie


Sposób przedstawienia za pomocą sygnetu perspektywy drogi, jak i kształtu mostu oraz utrzymania całości w prostej jednoelementowej formie, idealnie współgra z jednoelementowym krojem pisma. Całość została utrzymana w dwukolorowej palecie z lekkim gradientem w sygnecie.

Angels Advertising - branding, tworzenie wizerunku, projektowanie logo, identyfikacja wizualna Agencja reklamowa | Studio graficzne Olsztyn | Warszawa

Ile kosztuje stworzenie projektu logo / brandu?


Zamów darmową wycenę / cennik

Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia

Uzyskaliśmy 99% pozytywnych opinii

Na podstawie zebranych niezależnych ocen z sieci i dostarczonych od klientów

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Anna Dmochowska

Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

RESTAURACJA JIRO

Rafał Szwed

Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.


IRKL INSTYTUT ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO

Miłka Wasiak

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

SALONY OPTYCZNE OKULIK

Sylwia Kulik

Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek


FUNDACJA OGNIWO

Angelika Machura

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

WIKA

Wojciech Przemieniecki

Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

Jesteśmy specjalistami – bo lubimy to co robimy

Zaangażowanie i praca z różnymi zleceniami pozwala nam tworzyć coraz lepsze projekty

Łukasz Oleszczuk - grafik | ilustrator - Angels Advertising
Sebastian Mroczek - UX/UI designer | CEO Angels Advertising

Sebastian

UX / Marketing

Otwarty na to, co nowe, bo nowe wyróżnia. Ceni to, co jest skuteczne.

Maciej Flakowicz - web developer | Angels Advertising

Maciej

Strony i sklepy internetowe

Nie brak mu pomysłów na nowe rozwiązania - polecany dla wymagających.

Artur Brzózka - grafik | ilustrator Angels Advertising

Artur

Branding / Grafika

Ilustrator z dużym zapałem do szukania wielu ciekawych rozwiązań.

Zamów cennik wraz z indywidualną ofertą

Przejrzysty cennik wykonania projektu jak i możliwość wybierania wśród pakietów

Omówimy projekt zrozumiałym językiem, doradzając i szacując najlepszą cenę

Przedstawiamy przykłady podobnych realizacji do Twojej branży/oczekiwań

Zamów darmową wycenę / cennik

Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia