Projektowanie logo


Projektowanie silnego brandu firmy poprzez realizację spójnej identyfikacji wizualnej

9lat

doświadczenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej

5dni

od rozpoczęcia prac do pierwszych projektów

1000+

udanych realizacji materiałów graficznych

Zobacz opinie i sukcesy naszych klientówZobacz

Otrzymasz wyjątkowe projekty


Zostań w pamięci swoich odbiorców posiadając brand z rozpoznawalnym logo

Zobacz cennik stron internetowych


  Zadbam o spójną identyfikację wizualną Twojej firmy

  Stworzę dla Ciebie solidnie przemyślane logo, które będzie podstawą rozpoznawalności i budowania relacji z klientami w Twojej firmie. Jeśli chcesz, zajmę się także innymi elementami identyfikacji wizualnej.

  1. Projektowanie logo
  2. Tworzenie księgi znaku
  3. Naming
  4. Branding i rebranding
  5. Doradztwo wizerunkowe

  Logo dla restauracji


  Zachowanie zasad kojarzonych ze stylem japońskiego minimalizmu logo bez odrębnego sygnetu w części logotypu (słowa) zawiera zarówno element sushi, jak i kolorystykę nawiązującą do flagi japońskiej. Uzupełnieniem przekazu jest również krój pisma nawiązujący do japońskiej sztuki pisma.

  Logo dla salonu urody


  Subtelna kolorystyka oraz wykorzystanie linii papilarnych pozwalają projektowi wyróżnić się na tle innych firm z branży beauty poprzez zapamiętywalne, nadające styl i charakter nawiązanie do ciała.

  Logo dla firmy finansowej


  Minimalistyczny sygnet nawiązuje do pierwszej litery nazwy firmy oraz wykresów - nieodłącznego elementu branży finansowej. Całość, w połączeniu z jednoelementowym krojem pisma nadaje marce nowoczesności i sugeruje ugruntowaną pozycję na rynku.

  Logo dla Restauracji


  Charakterystyczna oliwka podkreśla włoską tożsamość restauracji - z jednej strony prostotę, z drugiej wysoką jakość oferowanych produktów. Stanowi doskonałe uzupełnienie logotypu, co wpływa na rozpoznawalność lokalu.

  Proces realizacji logo


  Projekty wstępne

  Na podstawie Twoich założeń i inspiracji przygotujemy dla Ciebie kilka wstępnych projektów logo. Przeanalizujemy Twoją branżę i odbiorców, by zaproponować Ci projekty dobrze dopasowane do charakterystyki Twojej działalności.

  1
  1

  Projekty wstępne

  Przedstawienie kilku propozycji

  Po otrzymaniu projektów wybierzesz ten, który w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania. Opcjonalnie, możemy wykonać kolejny zestaw w zależności od wybranej oferty z cennika.

  2
  2

  Przedstawienie kilku propozycji

  Korekty do logo

  Wprowadzimy wspólnie różne zmiany w celu tworzenia kombinacji, by uzyskać wiele wariantów wybranej wersji logo. Wdrożymy dla Ciebie tyle korekt ile tylko potrzebujesz, do pełnego zadowolenia i ostatniego szczegółu.

  3
  3

  Korekty do logo

  Zestaw plików i księga znaku

  Otrzymasz od nas zestaw plików (w formatach .ai|.pdf|.eps|.png) a także szereg informacji oraz wytycznych wraz z Księgą Znaku. Daje to solidne podstawy do tworzenia dalszej, spójnej identyfikacji wizualnej.

  4
  4

  Zestaw plików i księga znaku

  Logo dla kliniki

  Prosty i czytelny logotyp centrum medycznego został uatrakcyjniony modyfikacją litery V. Powstały dzięki temu key visual pozwala wzbogacić i zachować spójność w innych materiałach graficznych marki.

  Logo dla Radcy Prawnego


  Adekwatna kolorystyka oraz elegancki a jednocześnie nowoczesny sygnet, w który zostały wplecione litery oficjalnej nazwy kancelarii, wzmacnia wrażenie profesjonalizmu w oczach potencjalnych klientów i zwiększa ich zaufanie.

  Otrzymasz wyjątkowe projekty

  Zostań w pamięci swoich odbiorców posiadając brand z rozpoznawalnym logo

  Logo dla sklepu kosmetycznego eco


  Cała kompozycja, której głównym elementem jest stylizowana litera M, została umieszczona w okręgu. Butelkowa zieleń tła, oprócz naturalnych skojarzeń z ekologią, budzi poczucie bezpieczeństwa i dobrego wyboru. Wyraźny element roślinności w logo akcentuje środowiskową odpowiedzialność marki.

  Logo dla firmy Remontowo-Budowlanej


  Kreatywne połączenie litery H oraz kształtu domu tworzy sygnet, który jest unikalny i łatwo rozpoznawalny. Całość przekazu, dzięki wykorzystaniu pozytywnego i żywiołowego koloru limonki, nadaje atrakcyjności marce i znacząco wyróżnia się na rynku usług remontowo-budowlanych.

  Zaufali nam

  Opinie klientów i ich sukcesy

  Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

  Anna Dmochowska

  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

  Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

  Rafał Szwed

  Restauracja JIRO

  Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo i szybko, dlatego polecamy Angels Advertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

  Miłka Wasiak

  IRKL Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

  Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising.

  Sylwia Kulik

  Salony Optyczne OKULIK

  Profesjonaliści w każdym calu. Polecamy każdemu komu zależy na szybkiej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko co napisane powyżej dostaliśmy całkowicie za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji, a Fundacją którą reprezentuję. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy :)

  Angelika Machura

  Fundacja Ogniwo

  Firma Wika działa od 26 lat i zawsze miała potrzeby projektowania nowych materiałów reklamowych. Dziś Angels Advertising projektuje i realizuje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą Angels Advertising.

  Wojciech Przemieniecki

  Wika

  Pragnę poinformować, że firma Angels Advertising wykonała dla Business Advisors projekty zgodnie z ustaleniami. Współpraca przebiegała sprawnie i z pełnym wsparciem w zakresie podpowiedzi, pomysłów oraz dostępności praktycznie o każdej porze. Firma wykazała się elastycznością, dopasowując się do naszych potrzeb. Serdecznie polecamy współpracę.

  Marta Mroz-Sipiora

  Business Advisors

  Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Angels Advertising jako partnera, który aktywnie poznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. Świetne zaplecze techniczne oraz merytoryczne. Zauważalne doświadczenie i wiedza w prowadzeniu kampanii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

  Paweł Kot

  P.K.Project

  Zobacz czym jeszcze się zajmujemy


  Wiemy, co wpływa na Twój biznesowy sukces. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię projekt logo, strona internetowa czy kampania reklamowa w sieci - doświadczenie zebrane w różnych branżach pozwala nam tworzyć projekty, które skutecznie zrealizują Twoje cele.

  Zamów cennik wraz
  z indywidualną ofertą

  • Omówimy projekt zrozumiałym językiem, doradzając i szacując najlepszą cenę
  • Przedstawiamy przykłady podobnych realizacji do Twojej branży/oczekiwań
  Zamów darmową wycenę / cennik

  Dokładny cennik oraz indywidualna wycena - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile czasu trwa realizacja pierwszych projektów?

  Pierwsze projekty są przedstawiane już w czasie 5 dni roboczych.

  Czy otrzymam logo w plikach wektorowych?

  Tak, każde projekty wykonujemy w wersji wektorowej, co pozwoli wykorzystać logo dla potrzeb szerokiego zakresu działań reklamowych (druk, grawerowanie, wykorzystanie na stronach internetowych).

  Czy otrzymam różne formaty plików?

  Tak, zakupione logo po ostatecznym zatwierdzeniu zostanie zapisane do różnych formatów. Rozszerzenia, jakie otrzymasz to PDF, AI, JPG, EPS, PNG.

  Google
  5/5

  Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów...

  Anna Dmochowska

  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

  Google
  5/5

  Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście...

  Rafał Szwed

  Restauracja JIRO

  Google
  5/5

  Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Angels Advertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się...

  Miłka Wasiak

  IRKL Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego