Wrzesień 23, 2019

Czy sklep internetowy na WooCommerce to dobry wybór?

Typujemy wykonawcę naszej nowej strony internetowej przeważnie w porozumieniu z inną osobą...
Luty 21, 2019

Strony internetowe – jak wybrać wykonawcę?

Typujemy wykonawcę naszej nowej strony internetowej przeważnie w porozumieniu z inną osobą...
Luty 21, 2019

Ile kosztuje strona internetowa?

Jako konsumenci XXI wieku mamy możliwość wyboru wśród wielu ofert korzystając z dobrodziejstwa internetu...
Luty 21, 2019

Strony internetowe – poprawa konwersji w 6 krokach.

Wyobraź siebie, że codziennie na Twoją stronę www trafia 100 osób (liczba może być oczywiście mniejsza lub kilkukrotnie większa), natomiast kontaktuje się z Tobą tylko część.
Luty 21, 2019

Agencja reklamowa Olsztyn

Przeglądając ofertę agencji zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim możemy być w pełni usatysfakcjonowani z możliwości jakie nam oferują.
Luty 21, 2019

Strony internetowe Warszawa vs Olsztyn

Projektowanie stron internetowych w Warszawie, czy też w innym większym mieście to zadanie dla specjalistów, którzy wiedzą jak wypromować Twoją firmę na tle wielu firm konkurencyjnych.
Luty 21, 2019

KPiR – czym jest?

Co oznacza skrót KPiR? To Księga Przychodów i Rozchodów, czyli ewidencja przychodów oraz kosztów. Na podstawie tej ewidencji obliczana jest wysokość podatku. Z KPiR korzystać mogą firmy, które rozliczają się na zasadach ogólnych, a także osoby korzystające z podatku liniowego.
Luty 21, 2019

PIT, CIT i VAT

Ze skrótami PIT, CIT i VAT na pewno spotkał się każdy z nas. Ale czy wiemy co tak naprawdę one oznaczają?
Luty 21, 2019

Jak urządzić biuro?

Odpowiednio urządzone biuro to bardzo ważna sprawa! W dobrze urządzonym i komfortowym wnętrzu przyjemniej się pracuje. Jak urządzić biuro tak, aby przebywanie w nim było samą przyjemnością?
Luty 21, 2019

Umowy cywilnoprawne

Umowa o dzieło oraz umowa zlecenie są umowami cywilnoprawnymi, które często stosowane są do regulowania stosunków pracy. Umowy te często są mylone, chociaż wykorzystywane są w zupełnie innych okolicznościach i wynikają z nich różne skutki.
Luty 21, 2019

Jak zatrudnić swojego pierwszego pracownika?

Szukanie pracownika do swojej firmy jest niezwykle trudne. Szczególnie stresujące jest zatrudnienie pierwszego pracownika. Jak zrobić to tak, aby wszystko poszło sprawnie i zgodnie z prawem?
Luty 21, 2019

Czy istnieją alternatywy własnej działalności gospodarczej? Tak!

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Na szczęście istnieje kilka alternatyw, które pozwalają uniknąć zakładania własnej firmy.
Luty 21, 2019

Jak prowadzić samodzielną księgowość?

Samodzielne prowadzenie księgowości? Brzmi przerażająco, ale jest prostsze niż może się wydawać! Na to rozwiązanie bardzo często decydują się osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub właściciele małych firm.
Luty 21, 2019

Samodzielna księgowość, czy z pomocą biura rachunkowego?

Samodzielna księgowość czy skorzystanie z pomocy biura rachunkowego? Przedsiębiorcy bardzo często zadają sobie to pytanie. Które rozwiązanie jest lepsze?
Luty 21, 2019

Jakie są typy działalności gospodarczej?

Polskie prawo daje sporo możliwości, jeśli chodzi o sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy mogą wybrać jeden z kilku rodzajów formy prowadzenia własnej firmy.
Luty 21, 2019

Strony internetowe – co powinieneś wiedzieć, zanim zlecisz wykonanie.

Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach widocznego rozwoju technologii. Każdego miesiąca dowiadujemy się o wynalazkach, których istnienie mogły nam jedynie zapowiadać filmy Sice-fiction. Ze spokojem przyjmujemy informacje takie jak komputery lżejsze od torebki mąki (Sony Vaio Pro 11 – 0,87 kg), monitory grubości 7,2 mm (LG E2290V), czy strony internetowe ładujące się w kilka sekund, pozwalające dokonać zakupu produktów bez wychodzenia z domu.
Luty 21, 2019

Jak założyć firmę?

Założenie własnej działalności gospodarczej może wydawać się bardzo przerażającą opcją dla osób, które nie wiedzą, jak się do tego porządnie zabrać. Przygotowanie odpowiednich formularzy to nie wszystko, trzeba jeszcze dokładnie przemyśleć sprawy związane z rodzajem prowadzonej działalności, a także przygotować porządny biznes plan. Jak założyć firmę krok po kroku?
Luty 21, 2019

Strony internetowe – co powinieneś wiedzieć zanim zlecisz wykonanie cz. II

Świat dąży do automatyzacji, stajemy przed komputerami i maszynami każdego dnia, które ułątwiają nam codzienną pracę. Gdy będąc w nocy na dworcu potrzebujemy kawy, a bardzo zależy nam na czasie, to podchodzimy do automatu z kawą, wybieramy a automat po chwili zaczyna przygotowywać nam produkt.
Luty 21, 2019

8 elementów obowiązkowych na stronie internetowej

Świat dąży do automatyzacji, stajemy przed komputerami i maszynami każdego dnia, które ułątwiają nam codzienną pracę.